WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Dnia 26.09.2017 w Szkole Podstawowej nr2 w Gołdapi odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego .

Wybory były poprzedzone zgłoszeniem i przedstawieniem kandydatów na plakacie zgłoszeniowym, znajdującym się na holu szkolnym . Każdy kandydat na kartce zgłoszeniowej przedstawiał swoją osobę i propozycję przyszłych działań w samorządzie.

Każdy uczeń mógł zgłosić swoją kandydaturę i brać udział w wyborach do Samorządu Uczniowskiego. Zgłosiło się 7 kandydatów.

Były to następujące osoby:

- Dominika Żukowska kl.V
- Natalia Kaca kl.VIIb
- Alicja Karnauchow kl.VIIa
- Marcel Buczyński kl.VIIb
- Wiktoria Sawczuk kl.VIIb
- Julia Łobanowska kl.IVa
- Maja Piwowar kl.IVa

We wtorek 26 września na przerwach od godziny 8.45 do 12.45 uczniowie mogli oddać swój głos na wybranego kandydata. Tego samego dnia odbyły się również wybory na opiekuna SU.

Po przeliczaniu głosów przez członków komisji (pani Teresa Pasternak  pani Bożena Giedrojć, pani Anna Putra), skład Rady Samorządu Uczniowskiego przedstawia się następująco:

SKŁAD RADY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO SP2 W GOŁDAPI

Przewodnicząca: Dominika Żukowska