Modny strój 2011

IX EDYCJA KONKURSU EKOLOGICZNEGO
"MODNY STRÓJ 2011 - WYCZAROWANE Z ODPADÓW" JUŻ W KWIETNIU 2011

Regulamin konkursu:
* zgłoś chęć udziału w konkursie wychowawcy klasy;
* wychowawcy przyniosą zgłoszenia ze swoich klas do organizatorki konkursu Aliny Oleszczuk do dnia 10 kwietnia 2011r.
* przygotuj odpady, które wykorzystasz do wykonania stroju; zacznij już je zbierać i segregować; możesz wykorzystać wszystko co zazwyczaj wędruje do kosza  na śmieci (pudełka, butelki, kapsle, folię, puszki, papier, materiał, opakowania, rolki po papierze; gazety itp.
* W przygotowaniu stroju mogą pomóc dorośli: rodzice, nauczyciele, opiekunowie;
* Modelki i modeli będzie obserwować niezależna komisja złożona z dorosłych zaproszonych na konkurs pracowników zaprzyjaźnionych ze szkołą placówek;
* Komisja oceni:
- oryginalność stroju;
- wkład pracy w przygotowanie stroju;
- sposób prezentacji (przedstaw się powiedz kilka słów o wykonanym stroju)

Pozostałe dzieci z poszczególnych klas, które nie zgłoszą się do konkursu wspólnie z wychowawczynią mają za zadanie  przygotować wesoły okrzyk i piosenkę o tematyce przyrodniczej, które zaprezentują  podczas pokazu.
Spośród wszystkich dzieci, które zgłoszą się do konkursu wybierzemy „Damę i Kawalera 2011"

Przyjaciele Przyrody  z  klasy II a
Wychowawczyni Alina Oleszczuk

popatrzcie jak to było w latach ubiegłych