Niesiemy radość innym

Drukuj

Klasa IV włączyła się do akcji "Bezdomna kartka", ponieważ jest to działanie sprawiające radość.

Joomla "wookie mp3 player 1.0 plugin" by Sebastian Unterberg

Drużynowe Mistrzostwa Rejonu VI w tenisie stołowym

Drukuj


02 grudnia 2016 roku w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olecku odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Rejonu VI Województwa warmińsko - mazurskiego SZS w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców szkół podstawowych.

W kategorii dziewcząt wystartowały 2 drużyny, które odpowiednio zajęły:

  • 1 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 9 w Ełku
  • 2 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 w Gołdapi

Drużyna dziewcząt wystartowała w składzie: Oliwia BagińskaJulia Jankowska.

W kategorii chłopców wystartowały 4 drużyn, które odpowiednio zajęły:

  • 1 miejsce - Szkoła Podstawowa w Pisanicy
  • 2 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 w Gołdapi
  • 3 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 9 w Ełku
  • 4 miejsce - Szkoła Podstawowa w Gawlikach Wielkich

Drużyna chłopców wystartowała w składzie: Dawid Chilicki i Dominik Święcki.

Drużyna dziewcząt i chłopców awansowała do Mistrzostw Województwa warmińsko - mazurskiego SZS w drużynowym tenisie stołowym.

Joomla "wookie mp3 player 1.0 plugin" by Sebastian Unterberg

VI Otwarty turniej tenisa stołowego o Puchar Burmistrza Gołdapi

Drukuj

26 listopada 2016 roku w hali Kompleksu Sportowo - Rekreacyjnego w Gołdapi odbył się VI Otwarty turniej tenisa stołowego o Puchar Burmistrza Gołdapi.

Naszą szkołę reprezentowało 13 zawodników. Uczestnicy zawodów mogli wystartować w dwóch kategoriach wiekowych - swojej i starszej. W klasyfikacji końcowej zajęli następujące miejsca:

dziewczęta rocznik 2006 i mł.:

  • Dominika Żukowska - 3 miejsce
  • Julia Jankowska - 4 miejsce

chłopcy rocznik 2006 i mł:

  • Dawid Chilicki - 2 miejsce
  • Mateusz Marcinkiewicz - 3 miejsce
  • Kacper Święcki - 5 miejsce
  • Ernest Furtan - 7 - 8 miejsce

dziewczęta rocznik 2004 - 2005:

  • Oliwia Bagińska -  5 miejsce
  • Dominika Żukowska - 7 - 8 miejsce
  • Alicja Karnauchow - 9 - 12 miejsce
  • Patrycja Karnauchow - 9 - 12 miejsce
  • Julia Jankowska - 9 - 12 miejsce

chłopcy rocznik 2005 - 2003:

  • Dominik Święcki - 4 miejsce
  • Dawid Chilicki - 7 - 8 miejsce
  • Mateusz Marcinkiewicz - 7 - 8 miejsce
  • Maciej Gryko - 9 - 12 miejsce
  • Mateusz Piwowar - 9 - 12 miejsce
  • Dominik Brzozowski - 13 - 16 miejsce

dziewczęta rocznik 2003 - 2001:

  • Oliwia Bagińska -  5 miejsce

chłopcy rocznik 2003 - 2001:

  • Dominik Święcki - 4 miejsce

Joomla "wookie mp3 player 1.0 plugin" by Sebastian Unterberg

Rok Henryka Sienkiewicza w naszej bibliotece

Drukuj

2 grudnia odbył się w bibliotece Szkolny Konkurs Pięknego Czytania. Dziewięcioro uczestników prezentowało swoje umiejętności, czytając wybrane przez siebie fragmenty  powieści H. Sienkiewicza „W pustyni i w puszczy”. Byli to Ernest Furtan, Adam Twardowski, Emilka Zalewska, Dominika Żukowska z klasy IV,  Natalia Bitel, Drażbo Martyna z kl. V a oraz Martyna Surowik, Iza Rawinis i Sylwia Żuk z klasy V b.

Komisja w składzie: Małgorzata Marcinkiewicz Barbara Klimaszewska i Barbara Nierwińska po wysłuchaniu wszystkich uczestników przyznała

I miejsce Izie Rawinis z kl. V b, II Emilii Zalewskiej z kl. IV oraz III Martynie Surowik z kl. V b, a także wyróżniła Natalię Bitel z kl. V a oraz Ernesta Furtana i Dominikę Żukowską  z kl. IV.

Gratulujemy uczestnikom i dziękujemy rodzicom za przygotowanie dzieci.

Dyplomy i wyróżnienia zostaną wręczone 22 grudnia po zakończeniu konkursu „Śpiewamy kolędy”.

Joomla "wookie mp3 player 1.0 plugin" by Sebastian Unterberg

Uwaga uczestnicy konkursu „Śpiewamy kolędy”!

Drukuj

Informujemy, że konkurs odbędzie się w sali nr 7 ( u p. Ani Budzińskiej ) w następujących terminach:

  • klasy 0 – I - środa, 7 grudnia, godz. 11.40,
  • klasy IV - VI - czwartek, 8 grudnia, godz. 8.55,
  • klasy II - III - piątek, 9 grudnia, godz. 10.45.

Organizatorki

Joomla "wookie mp3 player 1.0 plugin" by Sebastian Unterberg

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Gołdapskiego w tenisie stołowym

Drukuj



22 listopada 2016 roku na hali sportowej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Gołdapi odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Gołdapskiego szkół podstawowych w tenisie stołowym SZS.

W kategorii dziewcząt wystartowały 2 drużyny, które odpowiednio zajęły:

  • 1 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 w Gołdapi
  • 2 miejsce - Szkoła Podstawowa w Dubeninkach

Drużyna dziewcząt wystartowała w składzie: Oliwia BagińskaJulia Jankowska.

 

W kategorii chłopców również wystartowały 2 drużyny, które odpowiednio zajęły:

  • 1 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 w Gołdapi
  • 2 miejsce - Szkoła Podstawowa w Dubeninkach

Drużyna chłopców wystartowała w składzie: Dawid Chilicki i Dominik Święcki.

Drużyna dziewczątchłopców awansowała do Drużynowych Mistrzostw Rejonu VI SZS szkół podstawowych w tenisie stołowym, które odbędą się 02 grudnia w Olecku.

Joomla "wookie mp3 player 1.0 plugin" by Sebastian Unterberg

Mistrzostwa Powiatu Gołdapskiego w biegach przełajowych

Drukuj

25 listopada 2016 roku na trasach biegowych w Lesie Kumiecie odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Gołdapskiego w biegach przełajowych. Zawody były eliminacjami do Mistrzostw Województwa warmińsko – mazurskiego SZS w biegach przełajowych.

Naszą szkołę reprezentowało 16 zawodników, którzy w klasyfikacji końcowej zajęli następujące miejsca:

dziewczęta rocznik 2006 i mł.:

  • Julia Jankowska - 2 miejsce
  • Dominika Piwowar - 13 miejsce
  • Dominika Żukowska - 25 miejsce

chłopcy rocznik 2006 i mł.:

  • Jakub Pigiel - 2 miejsce
  • Hubert Gawrych - 4 miejsce
  • Kacper Święcki - 14 miejsce
  • Konrad Śliwiński - 15 miejsce

dziewczęta rocznik 2005 - 2004:

  • Alicja Karnauchow - 5 miejsce
  • Gabriela Bielska - 6 miejsce
  • Laura Troc - 19 miejsce

chłopcy rocznik 2005 - 2004:

  • Michał Bobrowski - 5 miejsce
  • Hubert Śliwiński - 7 miejsce
  • Mateusz Piwowar - 9 miejsce
  • Mateusz Puza - 18 miejsce
  • Kacper Żukowski - 22 miejsce
  • Maciej Gryko - 32 miejsce

Do Indywidualnych Mistrzostw Województwa warmińsko - mazurskiego SZS w biegach przełajowych z naszej szkoły awansowali: Gabriela Bielska, Michał Bobrowski, Hubert Gawrych, Julia Jankowska, Alicja Karnauchow, Jakub Pigiel, Mateusz Piwowar, Hubert Śliwiński.

Joomla "wookie mp3 player 1.0 plugin" by Sebastian Unterberg

Liga Tenisa Stołowego

Drukuj


19 listopada 2016 roku w hali sportowej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Gołdapi odbył się II rzut Ligi Tenisa Stołowego Szkół Powiatu Gołdapskiego.

Naszą szkołę reprezentowało 11 zawodników, którzy zajęli następujące miejsca:

dziewczęta rocznik 2006 i mł.:

  • Julia Jankowska - 1 miejsce
  • Domika Żukowska - 2 miejsce

chłopcy rocznik 2006 i mł.:

  • Dawid Chilicki - 1 miejsce
  • Mateusz Marcinkiewicz - 2 miejsce
  • Kacper Święcki - 3 miejsce
  • Ernest Furtan - 5 - 6 miejsce

dziewczęta rocznik 2005 - 2004:

  • Oliwia Bagińska - 1 miejsce
  • Patrycja Karnauchow - 3 miejsce
  • Alicja Karnauchow - 5 - 6 miejsce

chłopcy rocznik 2005 - 2004:

  • Dominik Święcki - 1 miejsce
  • Maciej Gryko - 2 miejsce

Joomla "wookie mp3 player 1.0 plugin" by Sebastian Unterberg

Strona 1 z 145